Április 12-étől közvetlen távolsági buszjárat közlekedik a Budapest – Bükfürdő – Budapest útvonalon. A menetrend a szállodák működéséhez igazodik.

Egy a korábbi években már létező és kedvelt buszjárat indult újra április 12-én. A Volánbusz Zrt. a járat újbóli elindításával a népszerű üdülőhelyre való eljutást, s így a hazai gyógyturizmust kívánja segíteni. A Budapest Népliget állomásról induló buszok Veszprém és Sárvár érintésével jutnak el Bükfürdőre. A járatokon ingyenes WiFi áll az utasok rendelkezésére. A menetrend pedig igazodik a gyógyszállók működéséhez. A fürdőhelyre minden nap 9:15-kor, visszafelé pedig 15:30-kor indulnak a buszok.

9:15Budapest, Népliget20:05
11:05Veszprém18:15
11:55Ajka17:25
12:10Devecser17:05
12:34Jánosháza16:40
12:46Káld16:28
13:01Sárvár – termálfürdő16:14
13:05Sárvár – pályaudvar16:10
13:20Rábapaty15:54
13:26Zsédeny15:48
13:32Tompaládony15:42
13:36Sajtoskál15:38
13:45Bük-gyógyfürdő15:30

A vonalon a menetdíjon felül távolsági kiegészítő jegy váltása is szükséges. Budapest és Bükfürdő között egy teljes árú menetjegy – a kiegészítő jeggyel együtt – 4305 forintba kerül. (Ebből a 65 év felettiek számára is fizetendő, kiegészítő jegyár 355 forintot tesz ki).

Volánbusz Bükfürdő