• Barátságos hajdúsági termálfürdő; márciusi változások a fürdőkben; fontos döntést hoztak Albertirsán; jó hírek a Palatinusról; gazdát kereső termálfürdő; fürdővárosok megyei toplistája.

  • Itt a heti fürdős hírösszefoglalónk, hogy ne maradjon le semmilyen fontos információról.

Termálfürdő, ami nem zajos, barátságos és az ár-érték aránya is tökéletes? Az egyik törzsvendég nyilatkozott így, ide kattintva megtudhatja, hogy melyik fürdőről van szó.

gyógymedence a hajdúböszörményi Bocskai Gyógyfürdőben

Egész sok változásra kell számítani márciusban a termálfürdőket illetően. Főleg karbantartási leállásokból van/lesz sok. Érdemes ezekről tudni, nehogy potyára keresse fel a kedvenc helyét. Itt olvashat erről bővebben.

Sok teendője van a tulajdonos önkormányzatnak, hogy Albertirsán idén is megnyithassák a gyógyvizű fürdőt. Új hideg vizes kútra van szükségük, és a medencék terén is akad javítanivaló, de a héten eldőlt, hogy finanszírozzák ezeket a kiadásokat.

Jó hír a fővárosi Palatinus fürdő kedvelőinek, hogy ismét hosszabb ideig tartanak nyitva. Ráadásul tavaly nyár vége óta változatlanok a jegyárak. Tulajdonképpen Budapest egyik legjobb ár-érték arányú termálfürdőjéről van szó. S ha már jegyárak: 1984-ben arányaiban drágábbak, vagy olcsóbbak voltak a fővárosi fürdőbelépők, mint most? Itt megtudhatja.

Továbbra is gazdát keresnek egy Vas vármegyei termálfürdőnek. 1,3 milliárd forint az irányár. Nincs rossz helyen, közel a nyugati határ, de már évek óta árulják.

Melyek voltak tavaly a legnépszerűbb termálfürdős települések az egyes vármegyékben? Itt megnézheti Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Vas és Veszprém településszintű toplistáját.

élménymedence a pápai Várkertfürdőben

Olvassa el az előző heti termálfürdős hírösszefoglalónkat is.