• Évértékelés és újdonságok Bogácson, valamint Ráckevén; nyitási céldátum a Tiszaligeti Fürdőnél; új fürdőigazgató Egerben; gyógyhelyfejlesztés Hévízen; sok vendéget vonz a Fontana Gyógyfürdő; újranyitott retrós termálfürdő.

  • Itt a heti termálfürdős hírösszefoglalónk, hogy ne maradjon le semmilyen fontos információról.

Újdonsággal készül az idei nyárra a közkedvelt Bogácsi Gyógy- és Strandfürdő. Ide kattintva azt is megtudhatja, hogy tavaly milyen volt a vendégforgalmuk.

2024 őszén egy különleges Onsen medencét adtak át a ráckevei Aqua Land Termál- és Élményfürdőben. Hogyan jött a medence ötlete? Mennyire volt erős a fürdő szempontjából a tavalyi esztendő? Milyen fejlesztési terveik vannak 2025-re? Mindezekről itt olvashat bővebben.

2019-ben kezdődött a szolnoki Tiszaligeti Fürdő felújítása, illetve bővítése. Jelentős fejlesztésről van szó, ami sajnos elakadt az elmúlt években. Azonban idén várhatóan átadják a létesítményt és már egy nyitási céldátumot is tudni lehet.

Hétfőtől új vezetője lesz az Eger Termál Kft.-nek. Itt elolvashatja, hogy ki érkezik az egri fürdővállalat élére.

Hévízen a régi buszpályaudvar már jó ideje félig szétbontott állapotban szégyenkezik az üdülőhely központjában. A gyógyhelyfejlesztési program keretében az eredeti tervek szerint új funkciót kapott volna az épület. Azonban végül lebontják és egy kicsit más jellegű fejlesztést valósítanak meg ezen a területen. A jó hír, hogy ezt még nyárig befejezik.

2022 utolsó napjaiban adták át Borszéken a Fontana Gyógyfürdőt. Az új fürdő fellendítette az erdélyi város idegenforgalmát. Ráadásul további beruházások is folyamatban vannak a településen.

Fontana fürdő Borszék

Rövid szünetet követően újra megnyitotta kapuit a Tiszaörsi Fürdő. A gyógyvizes termálfürdőről itt talál további információkat.

Olvassa el az előző heti fürdős hírösszefoglalónkat is.